Hotel Forum
Fitness SPA & Wellness

ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin
tel. 81 452 85 05
tel. 519 404 757

Zabiegi kosmetyczne

Kapsuła SPA 

 Zapraszamy Państwa do Naszej kapsuły kosmetycznej SPA połączonej z hydromasażem. Wyposażona jest w funkcje sauny parowej, sauny IR, a także aroma i koloroterapii.
 

Hydromasaż wodny i masaż perełkowy
 
Na terapeutyczne korzyści hydromasażu wodnego wpływa relaksujący efekt, jaki ciepła woda uderzająca z różną siłą wywiera na mięśnie (również te głębiej położone), tkanki podskórne, skórę oraz organy brzuszne (jelita).
 
Kapuła SPA jest idealna w:
 
- Rozluźnianiu napięcia mięśni, 
- Relaksacji,
- Obniżaniu stresu,
- Rehabilitacji,
- Modelowaniu sylwetki.
 
Funkcja Sauny IR (na podczerwień)
 
Wykorzystuje rozgrzewanie bezpośrednie, które oddziałuje bezpośrednio na użytkowników, bez rozgrzewania powietrza. Dzięki temu temperatura w saunie IR jest znacznie niższa niż w tradycyjnej saunie (35-45°C w porównaniu do 80-110°C), a seans bardziej komfortowy. 
 
- Sauna IR pomaga uśmierzać stany bólowe. Rozszerzone naczynia krwionośne pompują więcej krwi do uszkodzonych mięśni i tkanek, co sprzyja przyśpieszeniu naturalnego procesu odnowy. Pomaga również terapię zastałych mięśni, proces rehabilitacji przy różnego rodzaju kontuzjach,
 
- Sauna IR wzmacnia układ sercowo-naczyniowy.

- Pobyt w saunie IR sprzyja spalaniu kalorii i walce z nadwagą. Jest to szczególnie ważne dla osób, które nie lubią albo z różnych powodów nie mogą ćwiczyć, ale jednocześnie chcą uzyskać optymalną wagę ciała.
 
Aromaterapia 
 
Oddziałuje na organizm dwutorowo. Po pierwsze esencje mają zapach. Kiedy go wdychamy, dociera on do ośrodka w mózgu, który odpowiada za emocje. W tym samym czasie wnika również przez skórę docierając do krwioobiegu oraz układu odpornościowego, na które oddziałuje w sposób fizjologiczny.
 
 
Zmysł zapachu jest tajemniczym procesem. Ciało i umysł mają moc odczytywania „kodów”, które niosą ze sobą zapachy. Mogą one poprawiać nastrój, stymulować odczucie relaksacji lub pobudzenia, kreatywności, energii lub nawet miłości. Nerwy węchowe stymulują również metabolizm, zapotrzebowanie na kalorie.
 
 
CENNIK

Aktualności