Hotel Forum
Fitness SPA & Wellness

ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin
tel. 81 452 85 05
tel. 519 404 757

Masaże odchudzające

Masaż Lublin

Masaż bańką chińską

Masaż bańką chińską - to ruchy zassaną bańką. Krótkotrwały masaż daje większe przekrwienie i rozluźnienie mięśni niż 15-20 minutowy masaż klasyczny.
Terapia podciśnieniem ma na celu rozproszenie czynników patologicznych, zmniejszenie obrzęku i bólu. Ma zastosowanie w chorobach wywołanych przez wiatr, wilgoć, zimno oraz w masażach estetycznych, odchudzających i modelujących. Masaż powinien być wykonywany przez wyszkoloną w tym zakresie osobę, w sprzyjających dla pacjenta warunkach. Przeciwwskazaniem do zabiegu są: nowotwory, gruźlica, wysiękowe zapalenie stawów, gorączka, zmiany skórne, uszkodzenia naskórka, żylaki.

Cena masażu:

  •  ok. 45 min - 90zł  promocja 80zł 
 
NOWOŚĆ! Masaż ciepłym miodem "MIODOWA KRAINA"zwany klepanym lub rosyjskim, to znana od dawna terapia stosowana w Ameryce Północnej, na Ukrainie, w Rosji i Japonii.
Masaż miodem uruchamia regenerację skóry i tkanek podskórnych, mięśni, a także dochodzi do oczyszczenia skóry poprzez wydalenie nagromadzonych toksyn i zbędnych minerałów przez skórę.
Masaż wykonywany jest na naturalnym miodzie. W pierwszym etapie następuje aplikacja na ciało wysokogatunkowego miodu pszczelego podgrzanego do temperatury 36°C. Następnie miód jest wklepywany w skórę za pomocą ruchów oklepywania.

Działanie masażu jest wielokierunkowe: przyspiesza przemianę materii, krążenia limfy oraz krwi, wzmacnia naczynia krwionośne, usuwa toksyny, poprawia elastyczność skóry i ją wygładza oraz pomaga redukować cellulit. Każdy masaż poprzez pobudzenie krążenia krwi oraz limfy wspomaga uwalnianie się organizmu z toksyn. Różnica polega na tym, że w przypadku większości masaży odbywa się to za pomocą organów wydalania a w masażu miodem również poprzez skórę. Masaż miodem oczyszcza naskórek ze zrogowaciałych warstw przez co otwierają się pory i skóra lepiej oddycha. Dodatkowo intensywne techniki masażu w drugiej fazie masażu powodują rozbicie tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.
 
WSKAZANIA
cellulit, zła kondycja skóry, nadwaga, bóle mięśni i stawów, zesztywnienie mięśni, nadciśnienie, depresja, nerwica, odwyk nikotynowy, zastoje limfy, bezsenność, wzmocnienie układu odpornościowego.
 
PRZECIWWSKAZANIA
nietolerancja miodu i produktów pszczelich, ciąża, menstruacja, choroby nowotworowe, choroba miażdżycowa, żylaki oraz kruchość naczyń, otwarte rany,
podwyższona temperatura.

PROMOCJA! Cena masażu:
  • plecy&ramiona 30 min -  80 zł

Klub Fitness Lublin - masaż Lublin

Aktualności