Hotel Forum
Fitness SPA & Wellness

ul. Obywatelska 8
20-092 Lublin
tel. 81 452 85 05
tel. 519 404 757

O nas

Klub Fitness Lublin - siłownia Lublin
Jesteśmy pierwszym w Lublinie klubem fitness & spa zapewniającym optymalne warunki do osiągnięcia indywidualnych celów. Stworzyliśmy miejsce kompleksowej opieki nad klientem, gdzie łączymy treningi z regeneracją w spa i masażami.

Zespół specjalistów z branży sportów sylwetkowych łączy postępowanie żywieniowe i treningowe oferując indywidualnie dobrane diety i plany treningowe. Oddaj swoje zdrowie i sylwetkę w naszę ręce a my gwarantujemy że osiągniesz sukces. Pomożemy Ci przezwyciężyć Twoje słabości. Naszym celem jest traktowanie każdej osoby indywidualnie dlatego najpierw przeprowadzamy szczegółowy wywiad z klientem, określając cel, kondycję i sposób działania. 

Oprócz profesjonalnej siłowni zapewniamy różnorodne usługi w strefie spa & wellness

  • Strefa relaksu i saun - zapewni odprężenie i zredukuje napięcie nerwowe. Pozwoli zregenerować organizm, a także odzyskać siły witalne. (sauna suchasauna aromatyczna, wanny z hydromasażem oraz ściana tężniowo-solna, która przeniesie Państwa do miejsca odpowiadającego warunkom morskim) Będzie to przyjemny relaks połączony z właściwościami leczniczymi.
  • Słoneczna Łąka - światłoterapia - połączy ona relaks z komfortowym opalaniem, które jest przyjazne dla skóry i daje naturalny efekt opalenizny.
  • Kapsuła floatingowa - gwarantuje najgłębszy relaks i odpoczynek w której dzięki pełnemu odizolowaniu od bodźców zewnętrznych przeniesiecie się w klimaty Morza Martwego w stan pełnego rozluźnienia i wyciszenia. Jest to doskonała okazja do chwili refleksji i dotarcia do osobistych źródeł kreatywności.
  • Uędrniająca kapsuła SPA z funkcją hydromasazu i masażu perełkowego, ujęrdnia oraz nawilża ciało. 
  • Masaże klasyczne oraz relaksacyjne 
  • Zabiegi kosmetyczne ciała oraz twarzy


Zapraszamy do kontaktu!
Klub Fitness Lublin - siłownia Lublin, solarium, masaż

Aktualności